1700-551-200

 

הבחירה שלנו בעדשות אסילור היא הבחירה הטבעית ללקוחות שלנו המחפשים איכות חדשנות טכנולוגית בעיצוב העדשות ובציפוי
העדשות.

לקבוצת אסילור העולמית בעלות על חברות העדשות אסילור,ניקון ,שמיר ישראל ועוד חברות הקשורות לעולם האופטלמי.

אסילור הינה החברה המובילה בעולם לעדשות משקפיים. הצלחתה של קבוצת אסילור,הפועלת בלמעלה מ – 100 מדינות, הינה תוצאה של אסטרטגיה, המונעת על ידי חדשנות במשך למעלה מ – 160 שנים. מעיצוב העדשות ועד לייצורן, קבוצת אסילור מפתחת מגוון רחב של עדשות לתיקון ראייה ולהגנה עליה.
משימתה של קבוצת אסילור, לאפשר לכל אדם בעולם לראות טוב יותר תוך שימוש בעדשות המותאמות לצרכיו. לשם כך, משקיעה אסילור 150 מיליון יורו מידי שנה במחקר ופיתוח, על מנת להציע מוצרים מתקדמים יותר ומעסיקה 550 חוקרים ברחבי העולם בשלושה מרכזי חדשנות וטכנולוגיה.
המסע להתחדשות מתמדת מבטיח ראייה ושרותים באיכות הגבוהה ביותר לכל לקוחותינו.

בעיות וליקויי ראייה עלולים להופיע בכל גיל. לכן, חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע על בסיס קבוע. ראייה טובה הינה הבסיס לחיים טובים יותר.

ילדים
בדיקות עיניים שגרתיות חשובות מכיוון שכ – 80% מהידע של ילדים נרכש לפני גיל 12.
7 מתוך 10 ילדים המתקשים לקרוא סובלים מליקוי ראייה שלא אובחן.

מתבגרים
קיים קשר בין ליקויי ראייה לא מאובחנים לבין קשיים בקריאה ולמידה. קשיי קריאה משפיעים לא רק על יכולת הלמידה, אלא גם על הדימוי העצמי של המתבגר, שבסופו של דבר עלול להשפיע על כישוריו החברתיים, למשך כל חייו.

גילאי 18-39
בגיל זה, השימוש בעדשות מגע גובר, מכיוון שהן לא נראות, כמו מסגרת המשקפיים. עם זאת, חשוב לזכור, יש לספק לעין 4-6 שעות ביום ללא עדשות מגע. על מנת להבטיח את בריאות העין ואת נוחות הראייה. לכן, חשוב שגם למרכיבי עדשות מגע יהיה זוג משקפיים טוב.

גילאי 40 ומעלה
החל מסביבות גיל 40 הראייה של כולנו משתנה. גם מי שלא הזדקק למשקפיים בעבר, יזדקק לתיקון ראייה מקרוב בסביבות גיל זה.

מבוגרים
1 מ – 3 מבוגרים סובל ממחלת עיניים, אך לא מרגיש דבר עד לשלב מתקדם של המחלה, בו הטיפול כבר קשה יותר. בדיקות עיניים שגרתיות יכולות לסייע בזיהוי ואבחון מחלות אלה.

בכל גיל, חשוב לבצע בדיקות עיניים שגרתיות. בבדיקת עיניים ניתן לאתר מחלות כגון סכרת ויתר לחץ-דם. על מנת להגן על עיניך, מניעה ושימור חייבים להתחיל בגיל צעיר.

על מנת לספק מענה לצרכי כלל הלקוחות, אסילור מציעה 4 משפחות של עיצובים:

• עדשות חד-מוקדיות ורב-מוקדיות (מולטיפוקל): שני סוגי עדשות אלה נהנים מהידע הרחב של אסילור בנוגע לתיקון ראייה. הן מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות על מנת להעניק למשתמשים בעדשות ראייה מושלמת.

עדשות בהתאמה אישית: עדשות המיוצרות בהתאמה אישית. בעיצובן נלקחת בחשבון התנהגות מערכת הראייה האישית של המשתמש הודות למאפיינים אישיים, הנמדדים ישירות בחנות.

עדשות ייעודיות: חלק מהפעילויות בהן אנו עוסקים תובעניות יותר עבור מערכת הראייה שלנו: עבודה מול מחשב (מסך), נהיגה,ספורט… עיצוב מיוחד המותאם לפעילויות אלה מבטיח יעילות ייחודית ונוחות ראייה.

עדשות למניעת ליקויים: העדשות שלך יכולות לספק הרבה יותר מתיקון ראייה. אסילור עיצבה גם עדשות המיועדות למניעת  עייפות הראייה.

 

screen-shot-2016-12-04-at-22-45-26                  screen-shot-2016-12-04-at-22-50-19 zeiss